STAR MİKROFONLA İÇİNDEKİ STAR’I KEŞFET

Şarkı söylemeyi seviyorsan veya sevdiğin şarkının karaoke  versiyonunu aratıyorsan sana harika bir haberimiz var.Star karaoke mikrofonun birbirinden eğlenceli modlarıyla ister arkadaşınla ister tek başına sende karaoke’nin starı olabilirsin.

Sevdiğin bir şarkının vokallerini senin söylemeni sağlayan ve bunu yaparken eğlenmeni düşündüğümüz özellikleriyle aktivitene keyif katan son derece eğlenceli bir üründür.

Farklı Efektlerle Eğlenceyi Katla

Diğer karaoke mikrofonlar da bulamayacağın ,sadece Star Karaoke Mikrofonda olan efektlerle eğlenceyi katlayabilirsin.”Çocuk tizliği,helyum etkisi,korku sesi ve erkek sesiyle” senden beklenen güzel bir şarkıyı arkadaşlarını şaşırtarak eğlenceli hale getirebilirsin.

Üstelik sadece şarkı söylemek zorunda da değilsin. Bir çizgi filmi çocuk sesiyle,bir korku filmini korku sesi ile seslendirebilirsin. Sadece Star Karaoke Mikrofon da  bulunan bu özellikle karaoke anlarını daha keyifli hale getirebilirsin.

Hem Mikrofon Hem de Hoparlör

Bluetooth özelliği sayesinde telefonunla veya bilgisayarınla  bağlantı kurarak müzik dinlemek içinde kullanabileceğin sana kaliteli bir ses verecek olan karaoke mikrofonuyla karaoke yap yada müzik dinle.Üstelik hafıza kartı soketi sayesinde istediğin şarkıları başka bir cihazla bağlantı kurmadan da oynatabilirsin.

Kolay Şarj Etme Özelliği

Mikro usb üzerinden kolay şarj edebilmen için tasarlanmış olan Star Karaoke mikrafonun dahili bataryası bulunuyor.Mikrofonu prize veya herhangi bir elektronik cihaza bağlayarak her yerde kolay şarj edebilirsin.

Tüm bunlar,içinde müziğe dair bir şeyler uyandırmış olmalı.Eğer tam tahmin ettiğimiz gibiyse Star Karaoke Mikrofon tam sana göre.Ele oturan rahat tasarımı ,sana kesintisiz bir eğlence sunacak olan güçlü bataryası ve eşsiz özellikleri bulunan bu mikrofonu kendine veya sevdiklerine hediye etmek için çok sebep var.

1 Comment

  1. AArroyer

    22 Haziran 2018 at 23:09

    teşekkürler bilgi içina plus mathematics tutorial

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir