EN GÜZEL KARNE HEDİYESİ GOLDMASTER’DAN!

“Zamane çocuğu” deyip geçmeyin! Çocukluğunuzda nasıl karne hediyelerini dört gözle beklediyseniz, çocuğunuz da aynı heyecanla ona alacağınız karne hediyesini dört gözle bekliyor olacak.

Çocuklarımızı, motive etmek adına aldığımız hediyeleri seçerken, anne ve babalar olarak illa ki faydalı mı, eğitici mi yoksa eğlenceli mi olsun sorularını kendimize yöneltiriz. Biz de bu yazımızda hem sizin sorularınıza cevap vermek, hem de çocuğunuz için en faydalı, en eğlenceli, en güzel hediyeyi seçmeniz için bir liste oluşturduk.

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK EL DRONU; DRAGON

Malum hediye alacağınız çocuklar, zamane çocukları… Hal böyle olunca en son teknoloji ve oldukça eğlenceli bir hediye almak kaçınılmaz gibi görünüyor. Eğlence ve teknolojinin lider markası Gomaster, yenilikçi ürünleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Türkiye’nin ilk ve tek el ile kumanda edilen dronu, “Dragon El Dronu” tıpkı elektrikli kaykaylar gibi piyasanın en gözde ürünü olmaya aday. Türkiye’nin en kolay kontrol edilen dronu olan Dragon, Headless modu sayesinde her yaştan insanın kullanımına uygun olacak özel olarak tasarlanmıştır. Sağ ve sol yön karmaşasına yön veren Dragon’u elinizin yönüne göre kolayca uçurabilirsiniz. 40 metreye kadar yükselen Dragon, HD fotoğraf ve video çekebiliyor. Üstelik üstün pervane koruması sayesinde olası tehlikelere karşı korunmaktadır.

 

GOMASTER ELEKTRİKLİ KAYKAY

Hem eğlenceli hem de spor aktivitesi yapabileceği bir hediye arıyorsanız, Gomaster Elektrikli Kaykaylar çocuğunuz için en uygun hediye olacaktır.

Tek şarjla 20 km kat edilebilen hoverboardları ile 15 dereceye kadar olan eğimleri kolayca tırmanabilirsiniz.

 

SOLIST KARAOKE MİKROFON

Alacağım hediye, sömestr tatili boyunca hem çocuğunuzun eğlencesine hem de ailecek yapacağınız aktivitelerinize eşlik etsin diyorsanız, Solist Karaoke Mikrofon tam da size göre.

Türkiye’nin ilk ve tek ses değiştiren mikrofonu olan Solist dört farklı sesi kullanıcılara bir arada sunuyor. Korku sesi, helyum sesi, çocuk tizliği ve erkek sesinden oluşan ses seçenekleri ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

 

BENGAL6 TABLET

Daha eğitici bir hediye istiyorsanız, Bengal 6 Tabletler çocuğunuz için ideal bir hediye olacaktır.

Sınırları zorlayan “geniş ekranlı Bengal 6 tabletler”, A64 Quad Core işlemci, 2 GB Ram, 16 GB dâhili hafıza ve 1280×800 IPS ekrana sahip.

 

GP-370 OYUN KOLU

Okul zamanı çocukların uzak kaldığı bilgisayar oyunları, özellikle erkek çocuklarının en çok özlediği aktivitelerden biri. Yepyeni bir oyun kolu ise onu mutlu etmeniz için yeterli.

PC/PS3/PS2 uyumlu olan GP-370 Oyun Kolu, otomatik algılama, maksimum titreşim efekti için iki dahili motor, seçilebilir turbo ateş tuş, tetik tarzı tuş, hızlı hareketler için mükemmel yerleştirilmiş tuş özelliklerine sahip olan GP-370 Oyun Kolu çocuğunuz için tercih edebileceğiniz hediyelerden biri olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir