Dünya Kupasını Statta Gibi İzleyin

2018 Dünya Kupası tüm hızıyla devam ediyor! Peki sen maçları nerede izliyorsun? Dünya kupasını 4K uydu alıcı sayesinde evinin rahatlığında en gerçekçi görüntülerle izleyebilirsin!

 ULTRA HD 2060 Görüntü Kalitesi

4K görüntü kalitesi ile en güncel teknolojiye sahip, sen ve sevdiklerin en güzel vakitleri geçirin diye geliştirdiğimiz uydu alıcısı modelinin özellikleri sayesinde maçı statta gibi izleme şansını yakala! Sana maçın tüm heyecanını tüm gerçekliğiyle verecek olan uydu alıcısını ses sistemiyle destekleyebilir ve maçta olanları adeta oradaymış gibi deneyimleyerek gol sevinçlerini unutulmaz anılara dönüştürebilirsin. Seni statta gibi hissettirecek olan görüntüler ve sesler ile gerçek futbol keyfi hep seninle olsun.

Holiganları Stada Işınlıyoruz

Evinin rahatlığında, arkadaşlarınla birlikte, atıştırmalıklarını hazırlayıp ayaklarını uzatarak maç seyrettiğini hayal et. Bir de bu maçın adeta oradaymış gibi, futbolcuların en ufak mimiklerini bile görebileceğin kalitede olduğunu ve stadın, tezahuratların tüm sesinin evinde yankılandığını düşün. 4K uydu alıcısı2018 modelleri arasında en güvenilir olan ürünümüz sayesinde Dünya Kupası senin evinde yapılacak! İki büyük kolonuyla sana hem müzik hem televizyon hem de maç keyfinin en net halini verecek olan ses sistemi sayesinde harika bir yaz geçirebilirsin!

Çevrimiçi Ol ve Ekranını Büyüt

İnternet bağlantısı sayesinde uygulama indirebileceğin en iyi uydu alıcısı ile facebook, twitter, Instagram gibi sosyal mecraları ve daha bir çok programı indirebilirsin. Sosyal medyanı televizyonun büyük ekranından yönetmenin keyfini sürmen için düşündüğümüz bu özellik sayesinde, maç yorumlarına bak, arkadaşlarınla haberleş ve maçın heyecanını arttır. Telefonunla çektiğin fotoğrafları sevdiklerine göstermek artık çok kolay! Miracast sayesinde Android cihazının ekranını televizyona aktararak görüntünün en net ve büyük haliniUltra HD 4K Uydu Alıcısı ile keşfet.

En İyi Ses Kalitesi ile Destekle!

DJ ses sistemi ile seyir keyfin artsın. İki kolon ve bir alıcıdan oluşan ses sistemi ile ister radyodan müzik dinle, ister uydu alıcın ile entegre et ve seyrettiğin dizilerin, filmlerin ve maçların seslerini en ince ayrıntısına kadar duy Dünya Kupası başladı; çok geç kalmadan DJ Ses Sistemini de kur ve arkadaşlarını davet edip maçın keyfini evinde sür.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir