Vantilatörü Açın da Bir Serinlik Gelsin!

Sıcak havalarla başa çıkmak için evin bütün camlarını açmak yetmez, vantilatörü açmak gerek!

Bunaltan sıcaklar, bir serinlik gelsin diye neredeyse buzdolabı kapısını açıp önünde bekletecek havalar geliyor. Senin de önlemini alman gerekiyor. Sıcak havalarda bunalmamak için bir vantilatör almanın tam zamanı!

Portatif Bir Şey Bana Yeter!

O zaman seni Asya Masaüstü Vantilatör ile tanıştıralım. Masaüstü kullanımı ile az yer kaplayan Asya, portatif olduğu için odadan odaya bile tanışabilir. Mutfakta yemek yerken, odandan televizyon izlerken ve hatta İstersen ofiste bile çalışma masana koyup serinlemen mümkün. Küçük olması seni yanıltamasın üstelik; Asya Masaüstü Vantilatör 3 farklı hız seçeneği ve 3 yapraklı pervanesi ile vantilatör tavsiyesi isteyen herkes için ideal!

Aile Boyu Olsun, Lütfen!

Olsun, tabii. O zaman da seçenek belli; Ferah Ayaklı Vantilatör bütün aileyi serinletmeye yeter. Yatay salınım özelliği odanın daha geniş alanına serinlik verir ve %100 bakır vantilatör motoru ile odanın içindeki herkese ferahlığı ulaştırabilir. Etkili serinletmesini sağlayan 3 adet pervanesi sayesinde hava akımını yeterince güçlü bir şekilde oluşturabilir. Sağlam ayakları ile zeminde dengeli bir şekilde durabilir. 120 dakikaya kadar zaman ayarı yapabileceğin Ferah Ayaklı Vantilatör sadece 50W güç harcayarak çalışabilir.

Beni Hiç Yerimden Kaldırmasın

Serinlik kadar konfora da önem veriyorsan senin için ideal olanı Vega Kule Tipi Vantilatör. En seveceğin özelliği uzaktan kumandasının bulunuyor olması. Tam 12 saate kadar zamanlayıcı özelliği bulunan vantilatörü sabah açıp akşama işten döndüğünde evini serin ve ferah bulabilirsin. Üstelik kule tipi tasarımı sayesinde odanıza modern bir hava katacaktır. Yatay salınım özelliği ile hava akımını odanın her yerine ulaştırabilecek olan vantilatörün uyku, doğal ve normal olmak üzere 3 farklı çalışma fonksiyonu da bulunuyor. 60W güç ile çalışarak çok az enerji harcayan Vega Kule Tipi Vantilatör, vantilatör fiyatları açısından da oldukça avantajlı bulunuyor.

 

Farklı ihtiyaçlara uygun olarak üretilmiş olan modeller arasında serinlemenin sana göre en ideal yolunu bulup modelini seçebilir ve bütün yazı ferah ferah geçirebilirsin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir