Portatif Müzik Seti İle Müzik Her Yerde Seninle

Arkadaşlarınla dışarı çıktığında, parkta, çimende, deniz kenarında kendi müziğini mi dinlemek istiyorsun? Müziksiz yaşayamayan, sevdiğin şarkıların en kaliteli hallerini duymak için uğraşan bir müzik sever misin? O zaman portatif müzik setleri tam sana göre!

Hafif ve Kaliteli

Boyutları küçük görünse de ses kalitesi olarak sana profesyonel müzik setlerini aratmayacak olan bu ürüne kısaca mini müzik seti de diyebilirsin. Kalabalık arkadaş buluşmalarının enönemli unsurlarından olan müzik hep yanında olsun. Portatif müzik setin sayesinde arkadaş grubun içindeki popüleriten hayli artacak!

Yarı Yolda Bırakmayan Dahili Batarya

Tam şarjettiğinde saatlerce kullanabileceğin EnjoySes Sitemi, Bluetooth özelliğine de sahip bulunuyor. Böylece, ister mobil cihazlarından ister masaüstü bilgisayarından rahatlıkla bağlanıp istediğin müziği dinleyebilirsin.SD kart takabileceğin portatif müzik seti sayesinde taşınabilir belleğinde müzikleri de dinleyebilirsin. Bu da seni her yerde bağlantı kablosu ya da internet aramak derdinden kurtarıyor.

Aynı zamanda kulaklık girişi de bulunan taşınabilir müzik çalar, sana gerektiğinde özel gerektiğinde de genel bir kullanım sağlayacak. Bu sayede arkadaşlarının yanındayken bile sadece kendine özel olan şarkıları dinleyip keyfinden biran bile vazgeçmeme şansını yakalayabilirsin.

İki farklı renk seçeneği bulunan Enjoy Ses Sitemi, havalı tarz sahiplerine siyah renk; canlı ve kıpır kıpır ruhlara ise kırmızı renk ile hitap ediyor.

Senin Müziğin Senin Sesin

Kendi müziğini herkes dinlesin istiyorsan DJ Ses Sitemi ile müzik senin işin olacak! USB ve SD/MMC kart girişleri sayesinde internet olmadığı zamanlarda bile müziksiz kalmayacaksın. Aux girişi ile daha büyükbirses sistemi ile bağlantı kurabileceğin bu üründe kullanım alanının genişleyecek.

Harici şarj edilebilir lityum-iyon batarya son derece güvenli ve dayanıklı ve aynı zamanda manyetik korumaya sahip. USB disk & SD/MMC kart girişleri sayesinde MP3 formatındaki müzik dosyalarını oynatabilmek için uygunluğu bulunan ve uygun fiyata sahip DJ Ses Sistemini kendin gibi müzik aşığı sevdiklerin için hediye olarak da düşünebilirsin.

Hayatın Dansa Dönüşmesi İçin Bekleme

Tüm bunlar,içindeki müzik tutkusunu harekete geçirdiyse eğer doğru yere geldin! Yaz geldi;tatilinde, evinde, bahçende müzik hep seninle olsun. Arkadaşlarınla ve ailenle geçirdiğin zamanlara keyif katarak eğlenceni arttırsın. Sen de aynı fikirdeysen modellerimize göz at ve keyfi sonuna kadar yaşa!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir