Yılbaşı Gecesi İçin Saç Önerileri

Şüphesiz ki bir kıyafeti tamamlayan en önemli unsur saç seçimidir.Kıyafetiniz her ne olursa olsun kullanacağınız saç modeli bir anda sizi bambaşka bir havaya sokabilir.Yılbaşı kıyafetleri hazırsa o halde şimdi gelin bizim önerilerimize kulak verin.

DALGALI SAÇ

Dalgalı saç hem herkese yakışan hem de son derece doğal bir görünüm sunan bir saç modelidir.Dalgalı saç kullanmayı tercih ediyorsanız,sade bir elbise tercihiniz olmalıdır.

YANDAN AYRILMIŞ SAÇ

Eskiden genellikle tek omuzlu kıyafetlerde kullanılan bu saç modeli artık hiç bir kıyafette kural tanımıyor.Yandan saç modellerini ister düz ister dalgalı tercih edin her zaman cool bir görünüme sahip olacaksınız.

TOPUZ SAÇ

Topuz her dönemin vazgeçilmez klasikleri arasındadır.Abiye veya günlük kıyafetlerinizde yüzünüzün şekline uygun gevşek veya sıkı topuzlar tercih edebilirsiniz.

ÖRGÜ SAÇ

Örgü saçlar son dönemin en popüler saç modelleri arasında.Hemen hemen her ünlüde gördüğümüz bu saç modeleri romantik havasıyla da gönlümüzde taht kurmuş durumda.

YARI TOPLU SAÇLAR

Yarım topuzlu saçlar bu sene oldukça sık karşımıza çıkmıştı.Kullanımı rahat ve doğal bir görünümü olan bu saçlar ödül sezonunda pek çok ünlünün kırmızı halı seçeneği arasında yer almıştı.Bu rahat ve şık modeli sizde yılbaşı gecesi için kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir