Yerli Üretim ile Bütçeniz Rahatlasın: Ranger Uydu Alıcısı

Yerli üretim olması sayesinde hem bütçenizi zorlamayacak hem de kaliteyi ekranınıza taşıyacak olan Ranger Uydu Alıcısı ile televizyon keyfini doyasıya yaşayın.

Akşamları işten dönünce ya da gün içinde evde vakit geçirmek için en ideal eğlence aracı televizyon izlemek. Bu keyfi kesintisiz olarak yaşamak ve istediğiniz programları rahatça takip edebilmeniz için “TV’nin gizli kahramanı” olacak Ranger Uydu Alıcısı’na yer açın.

TV’nin Gizli Kahramanı HD Kalitesiyle

Görüntü kalitesinin artması izlenen her türlü yapımın da daha büyük keyif vermesini sağlıyor. Ranger Uydu Alıcısı da sizi bu keyiften mahrum bırakmıyor. HD görüntü kalitesi sunan uydu alıcınızı HDMI kablosu ile LCD ekran bir TV’ye bağladığınızda daha etkili bir görüntü kalitesi de elde edebilirsiniz.

TV’nizin arkasına gizlenen Ranger Uydu Alıcısı etrafta görünmesini istemediğiniz karışıklığı da ortadan kaldırıyor. Sorunsuz bir şekilde TV arkasına sabitleyerek kullanabileceğiniz cihaz, TV’nizin gizli kahramanı olacak.

TV İzlemenin Ötesinde Keyif Sunuyor

Ranger Uydu Alıcısı ile en sevdiğin kanalları “Favori Listesi” halinde toplayabilirsin. Bu sayede tek tek kanal aramak yerine, oturduğun yerden uzaktan kumandası sayesinde sevdiğin tüm kanalları tek bir pencerede görüntüleyebilirsin.

HDMI sayesinde TV, ev sinema sistemi ve AV bileşenlerine tek kablo ile bağlanarak görüntü kaliteni katlayabilir en iyi uydu alıcısı deneyimini yaşayabilirsin. USB portu sayesinde ise desteklenen tüm formatlardaki ses ve video belgelerini oynatma şansına da sahipsin.

Çoklu dil desteği de sunan Ranger Uydu Alıcısı yayıncı kuruluşun desteklemesi durumunda altyazı imkanı da sunar. Kanal bilgilerine kolayca ulaşmanı sağlayan Elektronik Program Rehberi’nin yanı sıra kolay anten kurulumu için sinyal seviye göstergesine de sahiptir.

Güçlü elektronik devreleri sayesinde problem çıkarmayan Ranger, elektrik kesintilerinde de kanal hafızasının korunmasını sağlar. Tüm bunlara ek olarak yerli üretim olduğu için uydu alıcısı fiyatları bakımından da bütçeni zorlamayacak.

Ranger Uydu Alıcısı’nı yakından incelemek için hemen sitemizi ziyaret edebilirsin.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir