Kalabalık Misafir Günleri İçin Demlika XL

Biliyoruz ki kalabalık misafir zamanlarının altından kalkmak güç oluyor. Demlik demlik biten çaylar için de bir çözümümüz var.

Yoğun bir şekilde misafir ağırlanan zamanlarda en büyük sorunlardan biri de taze taze çay servis etmek. Eminiz, senin de evindeki kalabalık günlerde birkaç demlikte çay demlediğin olmuştur. Ancak Demlika XL sayesinde artık tek seferde 30 bardak çay çıkarabilmen mümkün.

 

Kız İstemeye Gelenler

 Adettendir, çoğu zaman kız istemeye giderken söz de kesilir. Evde ağırlanan kalabalık misafirler için gelin adayının yaptığı kahvenin yanında çay demlenip ikramda da bulunulur. Bu kalabalık günlerde onca misafire taze taze çay servis etmeni Demlika XL elektirikli çay makinesi sağlayacak.

 

Altın Günlerine Gelen Arkadaşlar

 Birikim yapmanın en keyifli hali altın günlerinden geçiyor. Tabii, devir değişti, altının yerini döviz ya da türk lirası da alıyor. Ama ne edilen sohbetlerin neşesi ne de sohbete eşlik eden çayların lezzeti değişmiyor. Akraba, komşu, eş dostla dolacak olan evinde elektrikli çaydanlık ile hem hızlı hem de pratik bir şekilde çay demleyebilirsin. 1,4 litre demlik hazenesi sayesinde tek seferde onlarca bardak çay hazır olacak.

Yazlık Günlerinin Neşesinde

 Büyük ve kalabalık kahvaltı sofralarının eksik olmadığı yazlığında sürekli çay demleme telaşında olmana gerek yok. Demlika XL sayesinde sofradaki herkese, kahvaltı boyunca yetecek kadar çay yapabileceksin. 2 litrelik su haznesi sayesinde sıcak suyu bol bol bulunduracağın için kahvaltılarda bitki çayını tercih edenlerin de keyfi bölünmeyecek.

Bayram Ziyaretlerinde

Evinizin kapısı hep çalacak, sevdiklerinizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Bu kalabalık ziyaretlerde yenilecek yemeklerin ardından, ikramlıkların yanında çay keyfiniz hiç bitmesin diye Demlika XL çay makinesi bir numaralı yardımcınız olabilir.

Misafir ağırlamak kültürümüzün bir parçası ve misafir ağırlamak için de çokça sebebimiz var. Senin de mutfağında en iyi çay makinesi olsun istiyorsan Demlika XL tam sana göre. Birçok misafiri ağırlayacağın günlerde 1.4 litre demlik ve 2 litre su haznesi ile bardaklar hiç boş kalmayacak. Damlatma yapmayan ağır ve süzgeci oynatmayan uyumlu kapak sayesinde servis ederken çayın etrafa dökülmesi gibi dertlerin de olmayacak. Paslanmaz çay filtresi sayesinde çayının lezzetli hiç bozulmayacak ve otomatik sıcak tutma düğmesi sayesinde çayın hep sıcak kalacak.

Birbirinden güzel renkleri de olan Demlika XL Çay Makinesi için sen de kalabalık misafir günlerinde çayın eksik olmasın istiyorsan hemen sitemizi ziyaret edebilirsin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir