Buz Gibi Havaları Özleyenlere Buz Gibi İçecek Tavsiyeleri

Sıcak havalar seni de hala bunaltıyorsa vücut ısını düşürmeye yardımcı olacak birbirinden lezzetli içeceklerle serinleyebilirsin!

Sıcaklar bir türlü geçmek bilmiyor. Evde, okulda, iş yerinde ihtiyacın olan ferahlığı bulmak gün içinde zor oluyor. Ancak havanın bu kadar sıcak olmasıyla mücadele etmek için yalnızca klima olan yerlerde nefes alabileceğini düşünme. Kolay ve pratik içecek tavsiyelerimize kulak ver; hem lezzetli hem de serin bir deneyimle sıcak havalarla başa çık!

  • Smoothielerle Rengarenk ve Serin

Birbirinden lezzetli smoothie tariflerinden birini denemek için hiç bekleme. Mevsim meyvelerinden ve sebzelerinden en ideal tatları bir araya getirerek yapabileceğiniz onlarca tarif sayesinde sıcak havalarda serinleyebileceksiniz. Üstelik lif, keten tohumu gibi takviye besin öğelerini de katabileceğiniz smoothieler sayesinde sağlıklı bir beslenme biçiminden de vazgeçmemiş olacaksın.

  • Buzlu Çaylarla Serin Sohbetler

 Arkadaş, eş dost sohbetlerinde eksik olmayan çayı yapmak için çay makineni değil, buz yapma makinesini çalıştırmak nasıl olurdu? Serin serin sohbet vakitleri için buzlu çay tarifleri sen ve arkadaşlarına çok iyi gelebilir. Meyvelerle zenginleştirip farklı bitki çaylarıyla aromatik bir çeşitlilik de oluşturabilirsin. Hem leziz hem de serin bu tatlar sana sıcak havalarda çok iyi gelecek.

  • Partileriniz için Punchlar 

Birbirinden lezzetli punch tarifleri ile parti sofralarının orta yerinde bol buzlu lezzetlerle misafirlerini serinletebilirsin. Buz yapma makinesi ev tipi modellerinden bir tanesine sahip olarak serin ve lezzetli içecekleri kolayca hazırlayabilirsin. Meyveler ve çeşit çeşit likörlerle aromasını zenginleştireceğin tariflerin hepsi içinizi ferahlatacak.

  • Meyve Kokteylleri ile Çocuklar da Serinlesin

Yaz mevsimlerinde koşup oynamaktan ter içinde kalan çocukların serinlemesi için de hazırlayabileceğin meyve kokteylleri ailece serinlemenizi sağlayacak. Alkolsüz olarak da birçok tarifi uygulayabileceğin kokteyller için buz miktarını da istediğin gibi ayarlayabilirsin.

Tüm bu serin içecekleri için evinde hala bir buz yapma makinesi yoksa sana bir tavsiyemiz olacak. 2.2 litrelik su hazneli MaxiFroze ile bir gün içinde tam 12 kg buz yapabilirsin. 8 – 12 dakika arasında değişen çalışma süresinde tek seferde 9 adet buz çıkarabilirsin. Üstelik buzları 2 farklı boyda yapabilme şansın da mümkün. Dokunmatik kontrol paneli ve pratik kullanımlı buz haznesi sayesinde kullanım kolaylığı sunan MaxiFroze buz durumunu görebileceğin şeffaf panel sayesinde de kolayca kontrol edebilmeniz sağlayacak.

Leziz ve serin içecekler hazırlamak için MaxiFroze Buz Yapma Makinesi’ni hemen incele!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir