Kişisel Bakımdan Vazgeçmeyen Annelere Hediyeler

 

Annene onu ne kadar önemsediğini ihtiyaçlarına özel olacak hediyelerle göster!

Kişisel bakım ürünleri kadınların vazgeçilmezidir. Vaktinin çoğunu çocukları ve ailesi için harcayan annen için bazı şeyleri düşünmenin vakti geldiyse ona kişisel bakımı için hediye edebileceğin bazı fikirleri senin için derledik.

Saçlarını Hemen Kurutsun

 

Annenin ipek gibi saçları için kullanışlı bir saç kurutma makinesi onun çok işine yarayabilir. Karayel Saç Kurutma Makinesi 3 hassas sıcaklık ve 2 hava akımı ayarı sayesinde en düşük sıcaklıklarda bile etkili olur. 2400 W gücündeki hava akımı sayesinde saçın hem kolay kurumasını hem de hızlı şekil almasını sağlar. Difüzör başlığının baş yapısına uygun asimetrik dizaynı sayesinde saçı şekillendirmek daha kolay olur. Soğuk üfleme özelliği ile saçın son şeklini sabitleyebilmeyi sağlarken katlanabilir sapı sayesinde de çok az yer kaplayacak. Hem evde hem seyahatlerinde anneniz için vazgeçilmez olacak Karayel Saç Kurutma Makinesi tam da ihtiyacı olan hediye olabilir.

 

Güzelliğine Güzellik Katsın

Saçlarını şekillendirmeyi çok seven anneler için en pratik kişisel bakım malzemeleri arasında olan JasminElektirikli Saç Düzleştirici tarak tasarımı sayesinde hem ergonomik bir tutuşa sahip hem de saçın her bölgesine eşit derecede etki eder.Seramik kaplama plakalar ve ısıyı eşit olarak dağıtan fırça dişleri sayesinde saçların korunmasını sağlar. 100o’den başlayan ısı ayarı 180o’ye kadar çıkarılarak istenen sıcaklık ayarlanabilir. Elektriklenmeyi önleyen Turmalin İyon Teknolojisi sayesinde ise saçlara parlaklık verir. Annenizin çantasında bile taşıyabileceğiJasminElektirikli Saç Düzleştirici harika bir anneler günü hediyesi olabilir.

 

Her Zaman Bakımlı Olsun

Bir kadın için belki de en önemli kişisel bakım aletlerinden biri olan epilasyon cihazı her daim bakımlı olan anneler için en ideal hediye seçeneğiolabilir. 12,5 mm ekstra uzun 18 adet cımbızı ile daha etkili bir epilasyon deneyimi sunar. Ortalama olarak 40-60 dakika arasında dayanan şarjı bitse bile kablolu kullanım özelliğinin de olmasıyla epilatör çalışmaya devam edebilir. Normal ve turbo hızdan oluşan iki ayrı seçeneği ile hızının ayarlanabilmesi mümkündür. Ayak bakımı için kolay kullanım sağlayan ayak törpüleme başlığı, temizleme fırçası ile kolay temizlenmesi sayesinde annelerin işini çok kolaylaştıracak olan Linda Epilasyon Cihazı bu yıl alacağın hediye olabilir.

Annen için en güzel hediyeyi ona verirken onu ne kadar çok sevdiğini de söylemeyi unutma!

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir