Kaymanın En Güvenli ve En Eğlenceli Hali!

Etrafta elektrikli kaykayları, scooterları ve hoverboardları ile gezen insanlara bakıp “Ne eğlencelidir ama!” diyenler için bazı önerilerimiz var!

Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırmadığı bir tek alan bile kalmadı. Geçmişten beri bildiğimiz kaykaylar da buna dâhil. Hepimiz tekerlekli ve akrobatik sürüşlere de açık bu ürünü biliyoruz. Peki, onun teknolojiyle donanmış daha keyifli versiyonlarından haberin var mı? Biz sana anlatalım! Farklı çeşit ve modellerde üretilen modeller arasından bir seçim yaparak hem kendini hem de sevdiklerini mutlu edebilirsin.

Güvenli ve Eğlenceli!

Güvenlik esas alınarak dizayn edilmiş olan elektrikli kaykaylarda hız limiti maksimum 10 km/s. Hastanelerin yoğun çalışma saatlerinde kullanılan güçlü Samsung medikal bataryası ise tümüyle güvenlik sağlıyor ve 1.5 saat boyunca dayanabiliyor. Uzaktan kumanda ile hız kontrolü de sağlanabiliyor. Bu sayede küçük yaştaki çocuklarının kullanımının denetlenebilmesi için imkân sunuyor. Kawasaki elektrikli kaykay sayesinde aile boyu eğlence yaşayabilirsiniz.

Denge Kurmayı Sevenlere!

Son yıllarda özellikle revaçta olan Hoverboardlar senin için de oldukça eğlenceli olabilir. 6.5, 8 ve 10 inç’lik olan hoverboardların taşıma kapasitesi de 120 ve 130 kg olarak değişiyor. Ledli şarj göstergesinin bataryanın durumunu kontrol edebilmeni sağlarken, denge sensörü sayesinde de güvenli bir sürüş imkânı sağlıyor. Hoverboard fiyatları açısından da kalitesine uygun, makul bir aralıkta bulunuyor. Sen de yakın mesafe yolculukların için yürümek dışında başka bir opsiyon arıyorsan Hoverboardlar keyifli bir seçenek olabilir.

Sıkı Sıkı Tutunmak İsteyenlere!

Teker çaplarına göre değişen boyutları ile 5.5 inç elektrikli scooter ve 10 inçlik gingerlar ise elleri boşta kalmasın isteyenler için ideal. Küçük yaşta çocuklar için de daha pratik bir sürüş sağlayan 5.5 inç elektrikli scooter 75 kg ağırlık taşıyabiliyor. Maksimum 18 km/s hız yapan scooterın gövde yüksekliği ayarlanabiliyor ve vites, hız, batarya göstergesi de bulunuyor. 10 inçlik gingerların ise 130 kg’a kadar taşıma kapasitesi bulunuyor. 2x350W motor gücü ile maksimum 20 km/s hız yapıyor. Bunlara ek olarak hızlı şarj özelliği bulunuyor. Ginger ve Scooter elektrikli olmasından dolayı sağladığı avantajlarla hem rahat hem de oldukça güvenli bir sürüş imkânı sağlıyor.

Eğer şimdiden heyecanlandıysan Kawasaki Elektrikli Kaykay modellerine göz atmalısınız. Dayanıklı bataryaları, güvenli hız sınırlarıyla ve şık tasarımlarıyla kendine harika bir hediye verebilirsin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir