En Özel Hediye Goldmaster’dan !

İnsan dünyaya geldiği andan itibaren yardıma muhtaçtır.Yemek yemeyi,konuşmayı ve çevresini tanımayı öğrenir.Anneler ve babalar hayattaki ilk yardımcılarımızdır. Bizler gelişme ve öğrenme sürecine girdiğimizde artık aile içerisindeki eğitim yetersiz kalır.Bu noktadan sonra ise okul ve öğretmenler devreye girer.

Bizler ,sizin için bu yazımızda hem fikir vermesi hemde çok değerli öğretmenlerimizi her zaman hatırladığınızı gösterecek olan özel hediyelerle dolu bir liste yaptık.Bu öğretmenler gününde ben de özel bir hediye vermek istiyorum diyorsanız gelin listemizi beraber inceleyelim.

Benim öğretmenim, kahveyi çok seviyor ve günün her anında en taze kahveyi içmeyi hak ediyor diyorsan, bu Öğretmenler Gününde sen de öğretmenine Zinde Filtre Kahve Makinesi hediye edebilirsin.Benim öğretmenim, her yere zamanında yetişmek ister diyorsan, bu Öğretmenler Günü’nde en güzel hediye senden olsun. Bluetooth bağlantısı ile telefonundaki müzikleri de dinleyebileceği Waker Alarmlı Radyo tam da disiplinli öğretmenlerimize uygun.

Benim öğretmenim müziğin gücünden ilham alıyor diyorsan,Bt özellikli Sr-122 radyolar ile hem nostalji hem de müzik her daim öğretmeninin yanında olsun.


Öğretmenimin hediyesi hem teknolojik hem de her zaman yanında taşısın diyorsanız, SCV-30041 Görüntü Aktarım Kablosu öğretmenin için doğru bir hediye olacaktır.

Sürekli iletişim halinde olduğumuz öğretmenlerimizin asla şarjı bitmesin diyorsan,PB-10000 Taşınabilir Şarj Cihazı doğru bir tercih olacaktır.

Benim öğretmenim her daim bakımlıdır diyorsan,Oscar erkek bakım seti öğretmenine vermek için en doğru hediye.

Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır diyorsan,hadi durma öğretmenine sende bir tane Hünkar Elektrikli Cezve hediye et.

Benim öğretmenim en iyisini hak ediyor diyorsan,Medisana Mini El Masaj Aletini tercih edebilirsin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir