SAFARİ RUHU’NA NETWORK YORUMU

Network’ün yeni sezonunda doğanın vahşi çekiciliği ön planda.

Renklerin anlamı ve hayatımıza etkilerinden yola çıkarak tasarlanan Network İlkbahar/Yaz’16 koleksiyonu, sade ve yalın çizgisiyle çarpıcı siluetler yaratıyor. Yeni sezon çekimleri Güney Afrika’da ünlü fotoğrafçı Cüneyt Akeroğlu tarafından gerçekleştirilirken; koleksiyon parçalarıyla doğanın vurucu vahşiliği kadınların silüetine yansıtılıyor. Sade ve elegan bir stile, şık ve feminen bir duruş katan Network, kadınları şehir yaşantısında yaz heyecanını yaşayan minimal bir yaza davet ediyor.

Form olarak 1960 ve 70’ler dönemine gönderme yapan NetWork, geçmiş dönemleri modern tarzda yorumlayarak günümüze uyarlıyor. Yüksek bel mini etekler ve evaze elbiseler feminen stilin temsilcisi olurken, boyfriend pantolonlar ve ince kumaşlardan hazırlanan takımlar sezondaki maskülen tarafı temsil ediyor.

Renkler kadar desenleriyle de tüm dikkatleri üzerine çeken İlkbahar/Yaz’16 koleksiyonunda çizgiler başrolü üstlenirken, floral desenler ve fırça darbeleri de koleksiyondaki yerini alıyor. Koleksiyonun yeniliklerinden biri olan batik desenleriyse 70’ler dönemini bu yaza uyarlayarak sezonun favorileri arasına giriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir