HADİSE FOR TWIST’ YAZA HAZIR

‘Hadise for Twist’ 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonu iddialı parçalarla geliyor.’

 ‘Hadise for Twist’ 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, iddialı parçalarıyla yaz gardıroplarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Siyah, beyaz, açık mavi denim ve gri melanj renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyon “Lüks Denim” ve “Işık Oyunu” olarak iki temadan oluşuyor.

Hadise’nin Twist için hazırladığı bu ikinci koleksiyonda, denim ceket ve cropped bluzla ışıltılı kristallerin buluştuğu “Lüks Denim” temasında,  yüksek bel denim pantolonlar, büstiyer, tulum ve ceketler dikkat çekici bir görünüm sunarken; hologram efektli parçalar koleksiyonu eğlenceli bir hale getiriyor. “Işık Oyunu” temasındaysa rock-chic esintiler taşıyan yaz siluetleri ve göz alıcı metal aksesuarlar, kristal taşlarla zarif bir denge sağlıyor. ‘Wrap’ detaylı elbise ve havuç kesim tulum, tek parçayla güçlü bir duruş sergilerken, kristal taşlarla süslü büstiyer, koleksiyonun en iddialı parçası oluyor.

Hadise’nin Twist tasarım ekibiyle yaptığı iş birliğinin ürünü olan ve Nisan ayında satışa sunulacak Hadise for Twist koleksiyonunu, Twist mağazalarında ve online’da keşfe davetlisiniz.

07-03-2016-10-32-12HADISEKAPAK

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir