Oto Teyp Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Arabada müzik dinlemeyi seviyorsan, oto teyp’ini kontağı çalıştırdığın anda açıyorsan sana eşsiz özellikleri ve kolay kullanımıyla güvenli bir yolculuk sağlayacak olan GPS Oto Radyo’ya göz atmanı öneririz!

Dahili GPS ve Bluetooth

Sadece radyoya ya da USB hafızadaki şarkılara bağlı kalmak istemeyebilirsin. Mobil müzik uygulamaları ile oto teype bağlanıp, özenle hazırladığın playlistleri, internette var olan milyonlarca şarkıyı anında dinlemek için Bluetooth özelliği harika bir avantaj sağlıyor. Bir oto teypten beklediğin her şeyi ve daha fazlasını bulabileceğin GPS Oto Radyo’da da Bluetooth özelliği var. İster internetten istersen de mobil uygulamalarından sevdiğin tüm şarkıları dinleyebilirsin!

Uzun yolda müzik keyfini yolu şaşmak, rotadan çıkmak gibi tatsızlıklar da bölmeyecek. Daha da önemlisi, telefonunun küçük ekranından yolu takip etmek zorunda da kalmayacaksın. Çünkü bu modelde GPS de bulunuyor. Dahili GPS sayesinde telefon ekranından daha geniş bir ekranda haritanı görüntüleyerek yönünü bulabilirsin.

Hafızasına atabileceğin 18 kanal seçeneği sayesinde radyo dinlemek çok keyifli olacak!“Sıradaki şarkı benim olsun” dediğinde kaydettiğin radyo kanallarından herhangi birini açman ve senin tarzına uygun şarkıları dinlemen de mümkün. Yola çıkmadan öncesevdiğin müzik türlerini içeren FM-PPL radyo kanallarını hafızaya atarak hemen bulabilir ve yolculuğunu anında keyiflendirebilirsin.

Ekran Seçeneğiyle En Güzel Yolculuklar

Oto teyp markaları arasında tüm bu özellikleriyle öne çıkan ürünün, ekranlı oto teyp olması her bakımdan kullanım kolaylığı sağlayarak konforunu artıracak. Ekranı sayesinde küçükleri uzun yolculukta sıkılmaktan, seni ise herkese güvenli ve huzur dolu bir yolculuk sunma kaygısından kurtarıyoruz.

Uzaktan Kumanda İle Kolay Kontrol

Uzaktan kumandası sayesinde uzaktan kontrol edilebilen ürün sana yolculuğun için en güvenli seçeneği sunuyor. Arka koltukta oturan aile üyeleri veya sevdiklerin teybe uzanarak ya da sürücüden ricada bulunarak teyple etkileşime geçmek zorunda değil. Onlar da hiçbir zorluk çekmeden ve yolculuğun güvenliliğini sarsmadan kanal değiştirebilir, teybi açıp kapayabilir ya da sesi istedikleri seviyede ayarlayabilirler!

Diğer Bağlantı Seçenekleri ve Teknik Özellikler

Sabit panele sahip ürünün bir AUX girişi bulunuyor. Bu özelliği sayesinde Bluetooth özelliği olmayan cihazlarla da AUX kablosuyla bağlantı kurabiliyor. Kaliteli bir AUX kablosuyla yapacağın bir yolculuk, güven ve eğlence açısından sana getiri sağlar!

Oto teypteki bağlantı seçenekleri bunlarla sınırlı değil! USB ve SD kart aracılığıyla da teybini kullanabilirsin. Sevdiğin müzikleri ve filmleri önceden hazırlayıp yanına alarak, aile boyu eğlenceyi yanında taşıyabilirsin!

4x45W maksimum giriş ve encoder ses kontrol gibi teknik özellikleride bulunan ürüne sahip olmakiçin bekleme bile!

Ürünlerimizi tasarlarken senin için de önemli olduğunu bildiğimiz iki şeyi ön planda tuttuk; %100 kalite ve %100 güven! Buna ek olarak oto teyp fiyatları ile karşılaştırıldığında sana en iyi kalite ve fiyat performansını sunuyoruz!

Sürüş keyfini artıracak olan D-7075 GPS Oto Teyp’e  hemen göz atabilirsin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir