Goldmaster 19.Bayi Toplantısını Antalya’da Gerçekleştirdi!

TÜRKİYE’NİN ELEKTRONİK VE KÜÇÜK EV ALETLERİ MARKASI GOLDMASTER, 19. BAYİ TOPLANTISINI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ!

1975 yılından beri Türkiye’nin elektronik ve küçük ev aletleri sektöründe yerli ve milli markası olan GoldMaster, Geleneksel 19.Bayi Toplantısı’nı 1 – 4 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Titanic Otel’de gerçekleştirdi. Bölge satış temsilcileri, bayi ve toptancıların katıldığı toplantıda dünyanın en büyük toz hazneli süpürgesi Seda Plus ve yeni yerli üretim ürünleri tanıtıldı. 4 gün boyunca yeni ürünlerin tanıtıldığı ve toplamda 300 bayinin aileleriyle birlikte katıldığı toplantıda GoldMaster Genel Müdürü Sn. Sinan Bora ve üst düzey yöneticiler konuşmalarını gerçekleştirdi.

GoldMaster Genel Müdürü Sn. Sinan Bora, yaptığı konuşmada yerli üretime önem ve ağırlık verdiklerini ifade etti. Ülke ekonomisi için üreten, yerli markalara verilen desteğin öneminden bahseden Sn. Sinan Bora,  Türk firmalarının kârlarını ülke sınırlarımızda tutarak istihdama ve üretime harcadıklarını belirtti.

Sn. Sinan Bora’nın ardından sırasıyla söz alan Porio, Küçük Ev Aletleri ürün grubu yöneticileri GoldMaster ürünleri, kalite ve pazar hedefleriyle ilgili bilgi verirken sektörle ilgili de değerlendirmelerde bulundu. Değerlendirmelerin yanı sıra kazanlı ütü performansı sunan Forza buharlı ütü, Türkiye’nin en büyüğü Demlika XL çay makinesi, Türkiye’nin ilk ve tek turbo başlıklı süpürgesi Joker Turbo, Dünyanın en büyük toz haznesine sahip Seda Plus ve Türkiye’nin ilk ve tek 2400W katlanabilir saç kurutma makinesi Karayel gibi GoldMaster küçük ev aletlerinin öne çıkan ürünlerinin özellikleri de anlatıldı.

GoldMaster 19.Bayi toplantısında bir ilke imza atarak, 2 Kasım tarihinde gerçekleşen FB-GS derbisinde bayilerini, toptancılarını ve ekibini bir araya getirerek keyifli anlara tanık oldu. 4 gün boyunca düzenlenen yarışma ve eğlenceli etkinlikler tüm misafirleri tarafından büyük ilgi gördü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir