Bakımlı Erkeklere Janti Erkek Bakım Seti

Erkek bakımının vazgeçilmezi olan tıraş olmak, ister beyaz yaka plaza çalışanı, ister memur olsun erkeklerin her sabah kalkıp yapmak zorunda olduğu bir iştir.

Yapılan araştırmalara göre , genel şirket uygulamalarına bakıldığında erkeklerden genellikle takım elbise veya kumaş pantolon ve gömlek giymeleri ,kravat takmaları, bakımlı olsalar bile sakallı bir yüzün asla tıraş olmuş aydınlık bir yüz gibi olumlu algı yaratmadığı ön kabulünden hareketle, her sabah tıraş olmaları ,saçlarının kısa olması, gömleklerinin temiz, kravatlarının sıkı ,kıyafetlerin ütülü ve uyumlu olması isteniyor.Hal böyle olunca tıraş olmak erkekler için günlük bir rutin haline dönüşüyor.

Bildiğiniz gibi tıraş olurken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta olduğu kadar, tıraş esnasında kullanılan ürün de son derce önemlidir .İşte Janti Erkek Bakım Seti mükemmel bir tıraş deneyimi için aradığınız her şeyi size sunuyor.

1*600mAH Lityum İyon pil ile uzun süren pil ömrünün yanı sıra 2 saat hızlı şarj dolum süresi ve 2 saat kablosuz kullanım özelliği sağlayan Janti Erkek Bakım seti, U ve T bıçakları, mikro tıraş başlığı, burun ve kulak kılı düzeltme başlığı ve 3,6,9,12 mm ölçülerinde dört adet rehber tarağıyla tüm ihtiyacınızı giderecek bir ürün. Ayrıca EUP standartlarına uygun düşük enerji sarfiyatı ile Janti Erkek Bakım Seti kişisel bakımınız için vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olacak.

Mükemmel bir tıraş deneyimi için sizde hemen bir Janti Erkek Bakım Setine  sahip olun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir