BURCUNUZA GÖRE MAKYAJ YAPIN!

Astroloji ile her ne kadar ilgilenmiyoruz desek de,hepimiz en azından kendi burcumuzun özelliklerini biliyoruz.Peki ya burcumuza göre makyaj stillerini biliyor muyuz? O halde burçlara inanmasak da keyifle bu yazıyı okuyacağınızdan eminiz!
 toprak
Boğa, Başak, Oğlak: Toprak grubu
Toprak grubu adı üstünde makyajda da toprak tonlarını çok sever. Daha sıcak ve sakin tonları severler. Sadelik ve zarafet onu temsil eder.Kahverengi ve bronz tonlar, toprak grubunun vazgeçilmez rengidir. Farlar, allıklar, rujlar hep bu rengin tonlarında olabilir.
 ateş
Koç, Aslan, Yay: Ateş grubu
Ateş grubu kadınlarının tercihi her zaman, iddialı ve çekici görünmektir. Fark edilmek, onlar için en büyük tutkudur. Makyajlarında da siyah ve kırmızıyı bolca kullanırlar. Eyeliner ve koyu renk far göz makyajında çok tercih ederler. Kırmızı ruj ise makyaj çantalarının vazgeçilmezidir
 hava
İkizler, Terazi, Kova: Hava grubu
İkizler, Terazi ve Kova, özgürlüğün ve bağımsızlığın temsilcileridir. Renkleri kullanmayı, karıştırmayı severler. Gözlerde ağırlıklı olarak açıktan koyuya mavinin her tonunu rahatlıkla kullanabilirler. Yanaklarda ise pembe ve tonlarında allık her zaman tercihleridir.

 

Yengeç, Akrep, Balık: Su grubu

Sezgilerin ve içgüdülerin temsilcisi olan su grubu burçları, yeşilin her tonunu rahatlıkla kullanabilir. Yeşiller, şeftali tonları, pembeler, su grubu kadınlarının sık kullandığı favori renkleri arasındadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir