Yüz Tipime Hangi Güneş Gözlüğü Uygun

Bu sıralar çok sık denk geldiğim Yüz Tipime Hangi Güneş Gözlüğü Uygun sorusu hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum.Malum yaz ayları artık geldi çattı.Güneşli güzel havalar hepimizin içini açıyor.Yeni bir güneş gözlüğü almak isteyenler ya da mevcut olan güneş gözlüğünün kendisine uygunluğunu merak edenler için öncelikle yüz tipleri ve gözlük uyumlarından bahsedelim.
-Seçmiş olduğunuz gözlüğünüzün çerçevesi tam oturmalıdır.
-Gözlük çerçeveniz göz bebeklerinize tam ortalanmış olmalıdır.
Yuvarlak yüz şekli olanlar için bir kaç önemli bilgi : Öncelikle sizlere ilk tavsiyem yuvarlak gözlüklerden kaçınmanız olacaktır.Gözlük saplarınız kalın olursa daha hoş duracaktır.
Oval Yüz Şekli olanlar için ise : Yuvarlak Yüz şekline sahip olanlar gibi sizlerinde seçmiş olduğunuz gözlük çerçevelerinizin yüzünüzle tam orantılı olmasına özen gösterin.
-Çok ince gözlük çerçeveleri kötü duracaktır.
Köşeli Yüz Hatlarına Sahip Olanlar : Sizler gözlük seçimlerinizi Yuvarlak Camlı ve Kalın çerçeveli olarak tercih edebilirsiniz, güzel duracaktır.
Üçgen yüz için gözlük önerileri : Sizler için çok farklı bir önerimiz var deneyen arkadaşlar bunu onaylayacaktır.Tercihiniz alt çerçevesi olmayan gözlükler olmalıdır ! Çok farklı ve çok güzel bir görünüm sağlıyor.
Yüz tipinize uygun gözlüğü seçmekte zorlanan arkadaşlar için ünlü isimlerin tercihlerini de bir araya getirdik dilerseniz onlara da göz atabilir ve seçimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir