”Yeni Nesil-Yeni Keşif” Sporlar

Fitness’ın vazgeçilmez trendi olan Queenax, çok sayıda özelliği bir arada bulunduran inanılmaz bir spor. Queenax ile birçok sporun çalıştıramadığı kaslarınızı bile çalıştırabilirsiniz. Tavandan sarkan askılar ve demir bloklar arasında yapılan bu egzersizle, çok farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

boul_01

Bouldering  kaya tırmanışını spor salonlarına taşıyan, son günlerin trend sporlarından biri. Tek farkı tırmanışın daha alçak kayalar üzerinde yapılıyor olması. Bouldering ile tırmanış  heyecanını ve zorlu mücadeleleri  spor salonlarında yaşamaya ne dersiniz?

jump

Egzersiz yaparken eğlenmeye ne dersiniz? Jump, sıçrama ve dans figürlerini birleştiren son derece keyifli bir spor. Dolaşım sistemini hızlı bir şekilde harekete geçiyor ve kısa zamanda kalorileri yok ediyor. Spor yaparken sıkılıyorsanız, birbirinden farklı figürlerin bir araya geldiği Jump tam size göre.

anti

Yoga ve fitness’i bir araya getirerek yapılan ve en yeni egzersiz tekniği olan antigravity gerçekten inanılmaz bir spor. Geleneksel yoga ile havada yapılan fitness hareketlerini birleştiren antigravity yoga; ipek paraşüt kumaşı üzerinde yapılıyor. Tüm vücudu  rahatlatırken aynı zamanda  dinlendiren bu egzersiz tekniğini mutlaka denemelisiniz.

zumba

En çok tercih edilen dans çeşitlerinden biri olan  ve son zamanlarda  popüler hale gelen Zumba ile kilo vermeye ne dersiniz?  Oldukça kolay hareketlerden oluşan bu spor ile eğlenebilir ve Latin müzikleri eşliğinde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir