Yaz’ın Çanta Şıklığı

2018 yaz çanta modellerini incelediğimizde tasarımcıların yine birbirinden farklı fikirlerle tasarladıkları çantalar gözümüzden kaçmıyor.Bu yaz geçen sezona göre ,çanta boyları küçüldü ,desenler ise çok şık bir noktaya taşındı.

Çok fazla eşya taşımayı sevmeyen bayanlar için “bel çantaları” öne çıkarken,farklı geometrik desenlerin yan yana gelmesiyle modaya ayak uyduran “parçalı modeller” çanta tutkunlarının ilgisini çekebilir.

 

Birden fazla çanta taşımaya ihtiyaç duyan bayanlar için tasarımcıların yeni çalışması “ikili çantalar” farklı bir kullanım alternatifi sunarken,aradığını kolayca bulmak isteyenler için “şeffaf çantalar” tercih edilebilir.

Yazın sıcağında kaba bir görünümden kurtulmak isteyen bayanlar için “yuvarlak çanta trendi” ise hem çok kullanışlı hemde bu yaz en çok tercih edilen modeller arasında yerini aldı.

Tasarımcıların birden fazla alternatif sunmasına karşılık en dikkat çeken çanta modası ise “çizgi karakterli” çantalardı.Daha çok gençlere hitap eden çizgi karakterli çanta modelleri daha çok renk ve desen sevenlerinde dikkatini çekebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir