TECH DRONE LEAGUE İLE LIFECELL GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

LIFECELL TECH DRONE LEAGUE 2. ETAP YARIŞI

17-18 KASIM’DA NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ NEOTECH KAMPÜSÜ’NDE!

Ülkemizin drone yarışları, teknolojileri, sporları, eğitimleri, maker stüdyoları, mağazası, üretimleri, TV programları, merchandising ürünleri ve TDL Drone Sporları Kulübü ile markalaşmış tek kurumu olan Tech Drone League ile Türkiye’nin yeni nesil dijital operatör markası Lifecell güçlerini uzun soluklu ve sürdürülebilir projeler için birleştirdi.

Tüm dünyada Formula 1’e rakip olarak gösterilen drone yarışları hızla yayılıyor. Pilotlar quad droneları, FPV( First Person View) ve özel radyo kumandaları ile heyecan dolu bir yarış keyfini seyircilere yaşatacak. Belirlenen bir alandan kalkan droneların üzerindeki kameradaki görüntüyü gözlüklerinden takip eden pilotlar, özel dizayn edilmiş pisti en kısa sürede tamamlamak için kıyasıya mücadele edecek.

Pilotların gözlüğündeki görüntü ekranlarda verilirken seyirciler de pilotlarla aynı heyecanı yaşıyor olacak.

DRONE VE TEKNOLOJİ FESTİVALİ

17-18 Kasım’da Nişantaşı Üniversitesi Maslak 1453 Neotech Kampüsünde Lifecell Tech Drone League 2. Etap Yarışı gerçekleşecek. En hızlı pilotlar fantastik pistte 200 km ile yarışırken izleyiciler birçok teknolojik deneyim yaşayacak ve workshoplara katılabilecekler. Workshoplarda başarılı olan katılımcılar Lifecell’den sürpriz hediyeler kazanabilecekler. Workshoplar: Kodlu drone, drone uçuş ve drone simülatörü eğitimleri. Etkinlikler: Drone yarışı, şovları, simülatörleri, deneyimi, oyunları; Maker Atölyeleri; VR/E-Spor/RC Cars/Segway’ler. Gün boyu sahnede DJ ve MC’ler performans sergileyecekler.

17-18 Kasım günü saat 9.00 – 19.00 arasında girişin ücretsiz olduğu etkinliğe tüm drone ve teknoloji meraklılarını bekliyoruz!

Gün boyu Maslak Sun Plaza önünden her 15 dakikada Ağaoğlu Maslak 1453 Nişantaşı Üniversitesi Neotech Kampüsü’ne ücretsiz servisler olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir