Lübnanlı işadamından Bodrum’da masal gibi düğün

Lübnanlı işadamı Ali Salhab ile Aya Khalil’in düğün töreni Bodrum Cennet Koyu’nda gerçekleşti. Hazırlıkların aylar öncesinden yapıldığı ve 12 milyon liraya mal olduğu söylenen görkemli düğüne, İtalyan modacı Donatella Versace de katıldı
Lübnanlı işadamı Ali Salhab, Aya Khalil’le Bodrum’da masalları aratmayan bir düğünle dünya evine girdi. Bodrum Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Otel’in iskelesinde yapılan ve hazırlıkların aylar öncesinden başladığı düğün, önceki akşam gerçekleşti. 3 gün 3 gece süren düğünden bir gün önce davetliler, Palmalife’ta düzenlenen beach partiye katıldı. Juju Beach’in iskelesine kurulan görkemli düğün çadırında gerçekleşen gecede gelin Aya Khalil, guletle damadın olduğu iskeleye getirildi.

12 MİLYON LİRALIK DÜĞÜN

Kendisine eşlik eden yöresel balıkçı kayıkları ve görsel şovlar eşliğinde damadın bulunduğu iskeleye gelen gelini, davetliler ayakta alkışladı. Ali Salhab, kumsalda gelinle romantik bir dansa imza attı. Yaklaşık 12 milyon liraya mal olduğu söylenen düğünde, gelin Aya Khalil Versace imzalı gelinliğiyle büyüledi. İtalyan moda markası Versace’nin ortağı ve aynı zamanda baş tasarımcısı Donatella Versace’nin de davetliler arasında yer aldığı düğünde, DJ eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen konuklar, düğünün ertesi günü otelde brunch yaptı.

Havai fişek ve ışık gösterileriyle muhteşem bir ambiyansta gerçekleşen düğünde, Aya Khalil’in Versace imzalı gelinliği çok konuşuldu.

3 gün 3 gece süren düğün davetinden bir gün önce konuklar beach partiye katıldı. Düğünün ertesi günü de brunch daveti vardı.

Düğün için Juju Beach’i kapatan Lübnanlı işadamı, hiçbir masraftan kaçınmadı.

Ünlü çift, düğüne katılacak konuklar için internetten düğün programını yayınladı.

Düğünün davetlileri arasında yer alan İtalyan moda markası Versace’nin ortağı ve aynı zamanda baş tasarımcısı Donatella Versace, düğünden bir gün önce kendisine ayrılan özel locada kahvaltı yaparken objektiflere yansıdı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir