Hoverboard: KaymanınEn Güvenli ve En Eğlenceli Hali

Hoverboard ne demek dediğini duyar gibi olduk. Hoverboard iki tekerlekli, sensörleri sayesinde ağırlık merkezini hesaplayarak dengede durmanı sağlayan bir çeşit kaykaydır. Ancak eğlenceli ve portatif bir ulaşım aracı oluşuyla da sana kaymaktan fazlasını sunuyor.

Elektrikli Kaykaylar İle Daha Hızlı ve Eğlenceli Bir Hayatın Tadını Çıkar

Hoverboard diğer adıyla elektrikli kaykaya sahip olmak seni daha  hızlı yapacak! Hoverboard modelleri sana kullanması zor görünmüş olabilir; oysa ki öğrenmek çok kolay. Yeni bir binici bile çok kısa bir sürede öğrenebilir. Gelişmiş denge sensörleri, yeni başlayanlar için bir kılavuz niteliğinde olabilecek kadar hassas.

En Yüksek Teknoloji

Sadece güvenliğin için hiç bir detayı atlamadan geliştirdiğimiz tasarımlarımıza gönül rahatlığıyla binebilirsin. Yarı yolda kalma riskin olmaz; çünkü ne kadar süre kullanabileceğini bilirsin. Tek bir şarj etme sayesinde 20 km yol alabilirsin.Estetik görünüm ve gelişmiş teknolojiyi aynı potada eriterek tasarladığımız dayanıklı ve güvenli hoverboardlar seni bekliyor.

Güçlü ve Güvenli Batarya ve Kolay Şarj Etme İmkanı

Goldmaster elektrikli kaykayların bataryalarının alev alarak patlama riski sıfırdır. Bu nedenle hoverboard markaları arasında önemli bir yere sahiptir. Samsung marka batarya kullanarak üretilen çok güvenli ve kaliteli olan bu ürünü sen ve sevdiklerin güvenle kullanabilir.

Çevre Dostu

Kaykayını üretirken sadece seni düşünmedik. En gelişmiş ve güvenli teknolojyi kullanarak sıfır karbon salınımlı motorlar sayesinde çevre dostu kaykayınla eğlenirken doğaya da zarar vermeyeceksin. En ufak detayın bile düşünüldüğü kaykaylar çalışkan küçüklerimiz içinde harika birer hediye olabilirler!

Renkli Tasarımlar İle Kişiliğini Yansıt

Modellerin gelişmiş renk yelpazesi içinden kendine en uygun hoverboardu seç ve kendine özgü karakterini göster! Üzerinde yapabileceğin hareketleri geliştir ve hem görünüm hem de kullanım olarak tarzını oluştur.

Daha Hızlı Bir Hayat İçin Hemen Harekete Geç

Tüm bunlar içinde bir şeyleri harekete geçirdiyse hiç beklemeden modellerimize göz at! Birçok model seçeneği arasından sana en uygun modeli seç ve kaymanın en eğlenceli halinde sen de bizimle ol!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir