Ferrari’den pahalı bisiklet yaptılar

Ürettiği lüks ürünlerle bilinen Londra merkezli bir şirketin 24 ayar altından yaptığı bisikletin fiyatı 250 bin sterlin olarak belirlendi. Şirket, söz konusu ürün için yeni siparişler aldığını duyurdu.

Londra merkezli bir şirket ürettiği bisikletin fiyatı ile dikkatleri üzerine çekti. Ürettiği lüks ürünlerle tanınan şirket, söz konusu bisikletin fiyatını 250 bin sterlin (900 bin TL) olarak açıkladı.

24 ayar altın kaplama olan ve fiyatıyla Ferrari’yi bile geride bırakan bisikletin üreticisi, bu tarz ürünlere talebin yoğun olduğunu ve ürünleri için alıcı bulmakta zorlanmadıklarını açıkladı.

iPhone ve Beats by Dre kulaklıklarının altın kaplama benzerlerini de üreten şirket, söz konusu bisikleti için yeni siparişler alındığı bilgisini paylaştı. Alıcıların kimlikleri ise müşteri gizliliğinin korunması amacıyla açıklanmadı.

Goldgenie adına İngilz medyasına konuşan Frank Fernando, bu alanda yeni isteklerle karşılaştıklarını ve kısa bir üre önce 24 karatlık bir klozet için sipariş aldıkarını açıkladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir