Bir MP3 Çalar Sahibi Olmak İçin 5 Geçerli Sebep!

MP3 çalar sahibi olmak için elbette çok sebep var. Peki bunlar neler? Hemen sen de öğren!

Yolculuklarda Hoş Vakit Geçirmek

Özellikle büyük şehirlerden birinde yaşıyorsan, işe, okula giderken yolda çok vaktin geçiyor olmalı. Böyle vakitlerde en sevdiğin şarkıların sana eşlik etmesini istiyorsan MP3 çalar kulaklık ikilisine ihtiyacın var! Bu sayede kendi zevkini her daim yanında taşıyarak yollarda geçirdiğin vakti kendine ayırdığın daha keyifli bir zaman dilimine çevirebilirsin.

İstediğin Şarkılar Hep Seninle

İstediğin şarkıları şarkı sözleriyle birlikte indirerek MP3 çalarında görüntüleyebilirsin. Kendine ayırdığın vakti daha da eğlenceli kılacak kaliteli bir MP3 çalar ile favori şarkıların hep seninle olsun. Bir parkta kendi kendine otururken sevdiğin şarkının sözlerini öğrenmek ve o şarkıya eşlik etmek kadar keyifli çok az şey vardır!

Moduna Göre Ses Ayarı

Farklı ekolayzır seçenekleri sayesinde o gün keyfine göre, canın nasıl bir ses istiyorsa buna göre bir ayar yapabilirsin. Böylece sevdiğin şarkıları istediğin ses ayarlarıyla dinlemenin keyfine varmış olacaksın. Bazen canın rock’n’roll sesi isterken, bazen pop sesinden keyif aldığın günler olabilir. Ekolayzır mod seçenekleri ile keyfine göre müzik dinle!

Şarjının Uzun Süre Dayanması

“Ben telefonumla müzik dinliyorum, MP3 çalara ne gerek var.” diyorsan, yanılıyorsun; baştan söyleyelim! Telefon şarjının sadece müzik dinlemek için üretilmiş olan MP3 çalarlar kadar dayanması mümkün değil. MP3 çalar alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında bu yüzden dahili şarj edilebilir bataryaya sahip olması da var!

Geniş Bir Hafıza

Sadece müziğin için ayrılmış 32 GB’lık bir hafızaya ne dersin? Çok sevdiğin, yeni keşfettiğin, arada bir dinlediğin tüm şarkılarıları MP3 çalarının içine koy ve internetin çekip çekmemesini hiç dert etmeden istediğin yerde, istediğin zamanda sevdiğin şarkıları dinleme şansına sahip ol. Geniş bir müzik zevkin varsa MP3 çalarının sevdiğin tüm şarkılar için geniş bir hafızaya sahip olması önemli.

İşte MP3 çalara sahip olmanın en önemli 5 faydası bunlar! Bunlarla birlikte senin için iki önerimiz de var; üstelik bahsettiğimiz özelliklere de sahipler!

Dahili Li-iyon şarj edilebilir dahili bataryası, 7 farklı ekolayzır seçeneği, MP3, WMA, WAV formatındaki müzikleri oynatabilen, bluetooth ve 1.8 inc ekrana sahip MP3-316 Yeşil Dijital Player keyifli zamanlarının eşlikçisi olabilir.

“Benim repertuvarım çok geniş!” diyorsan 32 GB’a kadar artırılabilir hafızası, çoklu dil seçeneği, dahili batarya, farklı ekolayzır çeşitleri ve 1.8 inch’lik ekranıyla MP3-224 Dijital Player da tercihin olabilir.

Senin de bir MP3 çalar sahibi olma vaktin geldi. Seçimini hemen yap ve müziği hep yanında taşı!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir