Ünlü markaların sonbahar kış koleksiyonları

Dünyaca ünlü markaların 2015-16 Sonbahar/Kış koleksiyonları Beymen’lerdeki yerini aldı. Kış gardırobuna sezonun en hit parçalarını şimdiden eklemek isteyenlere sunulan markalar arasında öne çıkanlar Balmain, Dolce&Gabbana, Moschino, Isabel Marant, The Row ve Brunello Cucinelli oluyor.

1442845055brunello-cucinelli-fall-winter-look-2015-g

Bu sezon moda dünyasının en popüler kardeşleri Gigi-Bella Hadid, Kendal-Kylie Jenner ve Joan-Erika Smalls’un kampanya çekimleri için objektif karşısına geçtiği Balmain, her daim ışıltılı ve şık parçalarıyla göz kamaştırıyor.

Moschino’nun kendine has karakteriyle dikkat çeken tasarımcısı Jeremy Scott 90’lı yıllarda altın çağını yaşayan Looney Tunes karakterlerine yer verdiği tasarımlarıyla eğlenceli ve enerjik tavrını sürdürüyor.

Tasarımlarında geleneksel İtalyan ailesinin enerjisini 40’lı yılların esintileriyle buluşturan Dolce&Gabbana, feminenlik ve masumiyet ile birleştirdiği ”Viva la Mamma” koleksiyonunu tüm annelere atfediyor.

Feminenlik ve maskülenliği ince detaylarla bir arada sunan Isabel Marant, bu sezon da gerçekçi ve şehirli bir koleksiyonla moda severlerle buluşuyor. Paris’in sofistikeliği ve Amerika’nın spor giyim tarzından ilham alarak tasarladığı modellerle kendi içindeki zıtlığı yansıtan tasarımcı, sokak modasına yön vermeye devam ediyor.

Sanata olan merakını her daim tasarımlarına yansıtan Brunello Cucinelli ise bu sezon da kusursuz formları ve kumaş kalitesiyle sadelikten vazgeçmeyenlerin favorisi olmaya devam ediyor. Toprak tonlarının hakimiyetine giren koleksiyonda özellikle kaşmir trikolar ve dış giyim gurubu ön plana çıkıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir