Slim 8 İle Ruhunuzu Yeniliyoruz…

ElektronikGoldMaster yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz.

slõm

Ses  işleme algoritmasına dayalı FullSound, Goldmaster müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin. Ve bunları da eşsiz ince tasarımıyla görsel keyfini sürün

slõm kulaklõk

USB özellikli cihaz, kablo gerektirmeksizin doğrudan PC’nizin USB portuna takılabilir. Bilgisayarınız otomatik olarak cihazı çıkarılabilir USB yığın depolama aygıtını tanır, böylece Windows Explorer (veya Apple Folders) yardımıyla dosyaları bilgisayarınız ile cihaz arasında kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Cihazınızı müzikle ve verilerle doldurun ve her an yanınızda taşıyın.

 

Slim 8’in Özellikleri

8GB dahili hafıza,

108dB Dahili kulaklık ve 118dB ‘ye kadar kulaklık desteği

8 saate kadar devamlı kullanım,

Akıllı bekleme ile 3 aya kadar bekleme süresi

MP3, WMA format desteği

5 farklı renk seçeneği

4.95mm kalınlık

 

SATINalbutonu6

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir