Sağlıklı gelişim sağlıklı nefes ile başlar

Türkiye distribütörlüğünü GoldMaster’ın üstlendiği Almanya’ nın öncü sağlık markası MEDISANA, sağlığınız için çalışmaya devam ediyor. Özellikle klima ya da ısıtıcı çalışan ortamlardaki havanın nem oranının düşmesiyle ortaya çıkan solunum yolu rahatsızlıkları için UHW Plus 48522 hava nemlendirme cihazını kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Sağlıklı bir solunum için ortamdaki ideal nem oranının % 45 ile % 55 arasında olması gerektiğini vurgulayan uzmanlar, bu oranın % 45’in altına düşmesi bir takım solunum yolları rahatsızlıklarına sebep olabilir diyor. Özellikle bebeklerin sağlığı için bulundukları ortamın nem oranının büyük önem taşıdığını belirten uzmanlar, her bebeğin odasında mutlaka iyi bir hava nemlendirme cihazının bulunması gerektiğini savunuyorlar.

Medisana UHW Plus 48522 hava nemlendirme cihazı sayesinde sadece bebeklerin değil tüm aile bireylerinin solunumu rahatlayacağı gibi ortam toz, bakteri ve virüs benzeri uçuşan partiküllerden arınıp daha temiz ve hijyenik bir ortama ulaşılacaktır.

 

Dünyanın tek kireç filtreli Hava Nemlendirme Cihazı Medisana UHW Plus 48522

 

Türkiye için özel olarak tasarlanan Medisana UHW Plus hava nemlendirme cihazına, Türkiye’deki suların kireç içermesinden dolayı yaşanan problemleri gidermek amacıyla dünyada ilk defa kireç filtresi eklendi. Suyun sertliğini alan kireç önleyici seramik filtresi ile dikkat çeken Medisana UHW Plus, temiz bir hava için ortama iyon veren, negatif enerjiyi alan iyonizer özelliğe sahip.

Dört litre su kapasitesi bulunan, su haznesi boşaldığında otomatik kapanan ve yaklaşık 30 metrekare alan için yeterli olan cihazın, 3 yıl garantisi bulunuyor. Ayrıca, saatte 300 ml nemlendirme özelliği ve zaman ayarlama özelliği ile ön plana çıkıyor.

SATINalbutonu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir