PES 2016 ile birlikte yılın merakla beklenen bir diğer futbol oyunu FIFA 16’da, önceki FIFA oyunlarına göre ne gibi yenilikler biz oyuncuları bekliyor?

intro
Her yıl olduğu gibi yine eylül ayında, oyun raflarındaki yerini alacak olan yeni FIFA oyunu, yine birçok özellik ve heyecanlandırıcı detaylarla futbol severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
EA Sports tarafından FIFA 16 adına paylaşılan yeni bir video ile oyuna  gelecek olan yeni özellik; topsuz koşular üzerinde duruluyor.Topsuz koşuların yanı sıra çalım sistemine dair de bilgiler veriliyor iken videoda karşımıza çıkan isim ise usta ayak Lionel Messi.b<Motion Capture teknolojosi ile birlikte gerçeğe yakın bir şekilde çekilen video, estetik bir şekilde oynamayı sevenler için derinden etkileyecek bilgiler sunuyor.

 

PES

Kadın futbolculara merhaba

Videoda sunulan bilgiler dışında FIFA 16 ile birlikte seriye kadınfutbolcuların da geleceğini belirtmekte fayda var. Oyuna eklenecek olan kadın takımlar ise  ABDAlmanya,İngiltere, İtalya, İspanyaBrezilyaKanada, Çin, AvustralyaİsveçMeksika ve Fransa ülkeleri olarak belirlenmiş durumda.FIFA 16 ile ilgili Türk oyuncuları ilgilendiren en önemli detay ise kuşkusuz oyuna resmi olarak Türkçe dil desteğinin gelecek olması. Dil desteğinin yanında Türkçe Spiker‘ın gelip gelmeyeceği ise henüz belli deği

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir