İtalyan DNA’sından gelen kalite ve yaratıcılık özelliklerini global ve uluslararası fikir ve ilham kaynağıyla birleştirmek konusunda uzman olan KIKO Milano, dünyayı, keşfedilecek ve içinde yeni güzellik stil ve fikirlerinin denendiği bir “oyun parkı” na dönüştürüyor.

KIKO Milano’nun renkli kozmetik ve cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra, sık değişen ve sınırlı sayıda üretilen moda koleksiyonlarının orijinal yapı ve renkleri, dünya moda başkentlerinde keşfe çıkan moda avcılarından oluşan bir ekibin araştırma ve çalışmaları sonucunda belirleniyor. Bu ekip, ürünleri hazırlarken ilhamını sosyal fenomenlerden, sokak modasından, blog’lardan, gösteri, basın, moda, yiyecek ve tasarım dünyasından alıyor.

Özel eğitimli kozmetik uzmanı ve make-up artist’ler yönlendirmek ve yardımcı olmak için mağazada sizi bekliyor. Haydi, şimdi hemen KIKO Milano’ya uğrayın, hem renkler ve yeni makyaj stilleri ile oynayın ve orijinal dokuları ile İtalyan kozmetik ürünleri denemenin keyfini çıkarın hem de etkili cilt bakım ürünlerini test ederek müthiş bir güzellik deneyimi yaşayın.

KIKO dünyasına girmek sıradan bir kozmetik alışverişi değil tüm duyularınızla yaşayacağınız bir eğlence, mutluluk, iyi hissetme (well-being) ve haz deneyimidir. Sık değişen sınırlı ve özel koleksiyonları ile KIKO Milano ürünleri mutlaka vazgeçilmezlerinizden biri olacak.