Her kadının dolabında olması gerekenler

1-Siyah topuklu ayakkabı: Eğer hayatınız boyunca tek bir ayakkabı satın alma şansınız olsa bu siyah topuklu ayakkabı olmalıdır. Kaliteli bir siyah topuklu ayakkabı, yıllarca modası geçmeden işinize yarar. Üstelik de onu gece kıyafetinden gündelik yaşama kadar her zaman giyebilirsiniz.

 

 

2-Dar paça jean pantolon: Özellikle koyu renkli olursa denim pantolonlar her türlü kıyafetle kullanılabilecek vazgeçilmezler.  Dar paça olanlarının ise kullanımı çok daha kolay. Eğer kilo alıp vermezseniz yıllarca kullanabilirsiniz.
 
3-Klasik güneş gözlüğü: İçinizdeki saklı rock yıldızını havalı bir güneş gözlüğüyle ortaya çıkarabilirsiniz.  Ucuz modellerin gözü UV ışınlarından koruyamayıp üstüne üstlük bir de zararlı olabileceği düşünülürse satın alırken çok da aşırıya kaçmadan biraz paraya kıymakta yarar var.
                                   
4-Yağmurluk: Sofistike olmanın anahtarı olan yağmurluk, iyi bir elden çıkarsa kıyafeti zenginleştirdiği gibi özellikle mevsim geçişlerinde bir vazgeçilmez oluyor.
                                     
5-Siyah küçük elbise: Sinema efsanesi Audrey Hepburn ile sembolleşen küçük siyah elbise gardropların adeta kurtarıcısı. Hemen her ortamda giyilebilecek bu elbiselerin modası geçmiyor, özel bir yere giderken de kıyafet arama zahmetinden kurtarıyor.
                        
6-El çantası:  Özel bir yere giderken mutlaka her kadının dolabında olması gereken bir ürün de kaliteli bir el çantası.
                          
7-Siyah çanta: İşte tam evladiyelik bir ürün daha… Eğer kaliteli siyah bir çantanız varsa iş toplantılarından gündelik yaşama kadar kurtarıcınız olur.
                         
8-Gri blazer: Gri bir blazer ceket, kot pantolondan iş kıyafetine kadar her şekilde kombinlenebilecek bir başka demirbaş…
                                 
9-Beyaz gömlek:  Tayttan kot pantolona, iş kıyafetinden eteklere kadar herşeyin üzerine gidebilen beyaz gömleğin klasik kesimli olanından mutlaka bulunması gerekiyor gardroplarda….
 
10-Babet:  Ve son olarak  en az sneaker kadar rahat, ancak klasik kıyafetlerin altına giyilebilecek kadar da elegan olan babetler anahtar parçalardan…
                         

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir