GoldMaster Küçük Ev Aletlerinin süper 3’lüsü

Yılbaşı Keyfiniz GoldMaster’dan!

Türkiye’nin şaşırtan teknoloji markası GoldMaster, küçük ev aletleri ile yılbaşı keyfinize keyif katacak. Yılbaşı gecesine özel ürünlerini ev hanımlarının hizmetine sunan GoldMaster, Kroket fritöz ve Patpat mısır patlatma makinesi ile lezzetli atıştırmalıklar hazırlamanıza, muhabbet kahve makinesi ile de keyif kahvelerinizi yudumlamanıza yardımcı olacak.

GoldMaster küçük ev aletleri yılbaşında da yaratıcı hanımların en büyük yardımcısı olacak. Bu yılbaşında hazırlanacak atıştırmalar için görev GoldMaster Kroket Fritöz ve Patpat mısır patlatma makinesinde olurken atıştırmalıklar sonrası keyif kahveleri muhabbet kahve Makinesinden içilecek.

GoldMaster Küçük Ev Aletlerinin süper 3’lüsü, yılbaşında en büyük yardımcınız!

Şaşırtan teknolojisi ile ev hanımlarının favorisi olan GoldMaster Küçük Ev Aletlerinin süper 3’lüsü bu yılbaşında da yanınızda olacak. Lezzetli ve sağlıklı atıştırmalar için Kroket Fritöz’ün sahip olduğu 1,2 litre yağ haznesi, ayarlanabilir sıcaklığı, ayrılabilen üst kapak ve gözetleme penceresi sayesinde hem kullanım kolaylığı hem de lezzet garanti. Üstelik kolay temizlenmesi için ayrılabilen yağ haznesi ile yiyeceklere rahatça ulaşabileceksiniz.

Lezzetli atıştırmalıkların ardından televizyon keyfi ve sohbet için ise GoldMaster Patpat Mısır Patlatma Makinesi yanınızda. Ölçme kabı ve servis kabı olarak kullanılabilen hazne kapakları ile pratikliğin adı olan Patpat Mısır Patlatma makinesi, ayrıca yapışmaz kaplama mısır patlatma yüzeyine sahip.

Şimdi sırada keyif kahvesi var diyorsanız, GoldMaster Muhabbet Kahve Makinesi tek tuşla bol köpüklü ve lezzetli kahveler için sizi bekliyor. Şık tasarımı ile mutfaklarınızı süsleyecek olan Muhabbet Kahve Makinesi, 800W Performansı, 304 kalite çelik iç, plastik dış gövdesi, 360 derece dönmeyi sağlayan enerji iletim tabanı, susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi, kaynama gösterge ışığı özelliklerine sahip.

Ürünleri satın almak için shop.goldmaster.com.tr

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir