Givenchy doğandan ilham alıyor

Givenchy’nin baş makyaj artisti Nicholas Degennes, doğanın mucizelerini barındıran nesnelerden etkilenerek Givenchy’nin Sonbahar-Kış 2014/15 makyaj koleksiyonunu hazırladı. Metalik parıltılar, canlı renklerin dokunuşu ile her kadının benzersiz ve çarpıcı olma hayaline karşılık veren bu koleksiyon; Extravaganza’da hayat buldu.

Nicholas Degennes yeni koleksiyonu için; ”Doğadaki bu büyüleyici detaylardan ilham alarak Sonbahar-Kış koleksiyonunu tasarladım. Doğa bizlere tüm ihtişamını ve parıltısını her daim gösteriyor. Bende bundan esinlenerek bir kadının nasıl büyüleyici gözükeceğini tasarladım…” diyor.

Aynalı metalik detaylar, canlı renklerle gizli parıltılar, Givenchy kadınının kendini ifade etme tutkusu ve yaratıcılığını ortaya çıkartması için tasarlanmıştır.

Palet – Palette Extravagancia

Nicolas Degennes sedef detaylardan esinlenerek tasarladığı palet ile doğanın zenginliğini vurguluyor. İnci tanelerinin benzersiz görünümü mucizeyi akıllara getiriyor.

Palette Extravagancia , zarif deri görünümlü ambalajı ve benzersiz kapak motifi ile hayali lüksü sunuyor. Palet, ışıltılı pembe tonunda sade bir lipstick rengi ile daha önce keşfedilmemiş dört adet far rengi içeriyor.

Satensi kahverengi ve mor, gözleri derinlemesine belirginleştirirken; parlak altın rengi ve gümüş rengi yoğun ifadeyi zenginleştiriyor. Kullanımı kolay bir dörtlü far paleti ile, mükemmel rahatlık ve ilk kullanımdan itibaren vurgulu göz makyajı sonucu elde ediliyor. Sıradışı bir makyajdan sade bir renk uyumuna kadar kontrastlar yaratmaya, renkleri karıştırıp tonlarla oynamaya asla çekinmeyin!

Allık – Blush Memoire de Forme

Doğa hayatta kalmak için sürekli kendini yeniliyor. Bu mucizevi güç Givenchy laboratuvarlarına esin kaynağı oldu ve eşsiz bir formül yarattı. Blush Memoire de Forme , yapışkan hissi vermeyen, yenilikçi polimer jel formülü ile transparan bir krem allık. Şeffaf dokusu cildinize sağlıklı ve taze bir görüntü veriyor. Kullanımı pratik ve çok hafif olan bu allık %70 oranında su içeriyor. Uzun saatler boyu kalıcıdır.

Hafif pembe rengi ile parmak uçlarınızla yanaklarınıza küçük dokunuşlar yapmanız yeterli! Eğlenceli kullanımı ile sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanmak çok kolay. Küçük bir kız doğallığında hafif, sağlıklı ve tazelik veren bir efekt yaratın. Dökülmeyen yapısı konforlu ve oldukça rahat kullanıma sahip.

Ruj – Le rouge

Couture makyaj’ın sembolü Le Rouge Givenchy, dudaklarınızda kadifemsi bir dokunuş ile vazgeçilmez rujunuz olmaya devam ediyor. 2014 Sonbahar – Kış koleksiyonuna ait sınırlı sayıda üretilen yoğun bordo PourpreInoui ve canlı pembe Rose Extravagant ile 2 yeni renk sunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir