Ceylan Çapa, Serkan Uçar’la Görüşmeye Devam Ediyor

Ceylan Çapa, Serkan Uçar’la gizli gizli görüşmeye devam ediyor. Annesinin Fransa’ya gitmesini fırsat bilen sosyetik güzel, Uçar’la birlikte tatile çıktı.

 

MARMARİS KAÇAKLARI

Ancak Çapa’nın aşkını gizli saklı yaşadığı ortaya çıktı. Annesi Şebnem Çapa’nın Fransa’ya tatile gitmesini fırsat bilen sosyetik güzel, soluğu Marmaris’teki D Hotel Maris’te aldı.Ceylan Çapa’ya bu tatilinde Serkan Uçar’ın da eşlik ettiği öğrenildi. Ailesinin karşı çıkmasına rağmen Uçar’la tatile çıktığı konuşulan Ceylan Çapa’nın bu tehlikeli aşk oyunu ise kulaktan kulağa yayılmaya başladı…

Sosyetenin gözde bekarlarından Ceylan Çapaile Ece Erken’in eski eşi olarak adını duyuranSerkan Uçar’ın aşkının gizli saklı devam ettiği iddia edildi. Uçar’la adının aşk dedikodusuna karışmasından sonra annesi Şebnem Çapa’dan “O şahıs bizimle denk değil. Ailemizin adını lekeliyorsun. O adamla görüşmeni yasaklıyorum” dediği konuşulmuştu. Annesinin sert çıkışından sonra Serkan Uçar’ın instagram’dan kendi fotoğrafına yaptığı yorumları bile silen Ceylan Çapa, ilişkiyi apar topar bitirmişti.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir