BEYMEN BLENDER’IN YENİ ATÖLYESİ

Beymen Blender ve Tolga Turan ‘Denim Studio’yu sunar.

Beymen Blender, zamansız “denim”lerde sunduğu kişiselleştirme hizmetiyle kot tutkunları için çok farklı ve özel bir uygulama hazırlıyor.

7 For All Mankind, Beymen Blender, IRO, Jbrand ve Citizens Of Humanity gibi dünyaca ünlü markaların denim koleksiyonlarından en özel modellerin yer aldığı Beymen Blender, Denim Studio etkinliği kapsamında tasarımcı Tolga Turan’ı ağırlayacak. 2013’te seyahat ederken indigo boyamacılığını keşfeden ve bunu el işçiliğiyle yeniden buluşturarak tasarladığı “customized” denimlerle büyük bir başarı yakalayan Turan; kotlarını kişiselleştirmek isteyenlerin destekçisi olacak.

9 Nisan’da Beymen Zorlu Center, 23 Nisan’da Beymen İzmir Mavibahçe ve 30 Nisan’da Beymen İstinyePark’ta 14:00-18:00 saatleri arasında kurulacak “Denim Studio”dan denim satın alan herkes, jean’lerini istedikleri gibi kişiselleştirebilecek. Tolga Turan’ın el işçiliğiyle harfler, patch ve geometrik şekillerin yanı sıra; sezonun trendi zımba ve taş kullanımıyla kişiselleşecek denim’ler yaratıcılığını stiline yansıtmak isteyenlerle buluşacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir