Ramazan davul sesiyle GoldMaster kampanyasıyla gelir!

Tasarımı, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla sektörün öncü markaları arasında yer alan GoldMaster, Ramazan’a özel 3 farklı “Ramazan Paketi Kampanyası” hazırladı. Kumru Tost Makinesi, Saray Fritöz, Şehzade Semaver ve Muhabbet Kahve Makinesi’nden oluşan “Ramazan Paketi 1”,  741 TL yerine499 TL’ye satışa sunuluyor.

GoldMaster Kumru Tost Makinesi GM-7432

GoldMaster Kumru Tost Makinesi 6adet tost yapma kapasitesine sahip. 1800watt gücü ile kısa sürede istenilen pişirme hızına ulaşabilen tost makinesi, özel yapışmaz teflon plakaları çıkarılabiliyor ve kolayca temizlenebiliyor. Yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen üst kısım özelliği ile rahat kullanım imkânısunanKumruTost Makinesi’nin180 derece açılabilir gövdesi ile ızgara yapılabiliyor. Ayrıca, üç kademeli ısı ayar düğmesi, ısıya dayanıklı tutma sapı,  dik konumda muhafaza özelliğibulunuyor.

GoldMaster Saray Fritöz GM-419

GoldMaster, Saray Fritöz ile kısa sürede yağsız kızartma lezzeti sunuyor. 1200 W performans gücüne sahip Saray Fritöz’ün 1,2 lt yağ haznesi bulunuyor. 130-190 derece ayarlanabilir sıcaklık fonksiyonu olan fritözün gözetleme penceresi ile kızarma durumunu rahatça görebiliyorsunuz. Krom kaplı kızartma sepeti sağlıklı bir kullanım imkânı sunuyor. Ayrılabilen yağ haznesi ve üst kapağı ile kolayca temizlenebiliyor.

GoldMaster Muhabbet Kahve Makinesi GM-7323B

İçi çelik ve dışı sağlıklı plastikten oluşan gövdeye sahip Muhabbet kahve makinesinin 300 ml/4 fincan kapasitesi bulunuyor. Kablosuz kullanılabilen, 360 derece dönmeyi sağlayan enerji iletim tabanı olan Muhabbet kahve makinesinin susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi bulunuyor. Ayrıca kahve makinesi ile ikili fincan seti hediye ediliyor.

GoldMaster Şehzade Semaver GM-7318

GoldMaster, çayın keyfini doyasıya yaşamak isteyenlere Şehzade Semaver’i öneriyor. 2200 W yüksek performansa sahip semaverin 1.5 litre porselen demliği, 3.2 litre ısıtıcı bölümü bulunuyor. Paslanmaz çelik ısıtıcı haznesi ile sağlıklı ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunan semaverin diğer özellikleri arasında sıcak tutma özelliği ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi bulunuyor.

SATINalbutonu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir