Ramazan davul sesiyle GoldMaster kampanyasıyla gelir!

Geniş hacmi ve kolay kullanımı ile dikkat çeken Anna Elektrikli Fırınve modern inox çelik gövdeli GoldMaster TM-100 RosaÇay Makinesi’nden oluşan “Ramazan Paketi 2” 543 TL yerine sadece 369 TL’ye satışa sunuluyor.

GoldMaster Rosa ÇayMakinesi TM-100

Modern ve şık tasarımlı inox çelik gövdeye sahip GoldMaster Rosa çay makinesi2200Watt performans gücüne sahip. 1,8 lt kapasiteli su ısıtıcı ve 1,0 lt kapasiteli demliği olan çay makinesinin paslanmaz çelik gizli rezistansı, paslanmaz çelik çay filtresi, açma kapama anahtarı ve ayarlanabilir sıcaklık kontrolü bulunuyor.360° dönebilme özelliği sayesinde rahat kullanım sağlayan çay makinesi, kırmızı enerji iletim ve mavi kaynama göstergesine sahip. Ayrıca susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi ve yüksek sıcaklıklara karşı koruyan özel kaynama emniyet sigortası sayesinde güvenli kullanım imkânı sunuyor.

GoldMaster Anna Elektrikli Fırın GMO-7413

Anna elektrikli fırının 45 lt geniş iç hacmi bulunuyor. 5 farklı pişirme modu ile istediğiniz türde yemeği pişirebilen fırının 90 dk zamanlayıcı ve otomatik kapanma özelliği, 250 derece ayarlanabilir sıcaklık fonksiyonu, turbo fonksiyonu, emaye kaplı kare ve yuvarlak tepsileri bulunuyor.

GoldMaster ürünlerine GoldMaster yetkili satıcılarından ulaşabilir, www.goldmaster.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

SATINalbutonu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir