Birbirinden Yaratıcı 7 Duvar Dekarasyonu

Evinizin,odanızın yada ofisinizin duvarlarından sıkıldınız mı?İşte farklı bütçelere,farklı tarzlara ve değişik mimarilere sahip duvar dekorasyonları ile sizlerde ilham alabilir ve yaşam alanınızdaki duvarları yeniden dekore edebilirsiniz.

1.Aydınlatmalı Duvar Nişleri

Duvar nişleri son dönem ev dekorasyonunda oldukça ön plana çıkıyor.Aydınlatmalı duvar nişleri ise sıradan nişlerin etkisini fazlasıyla arttırıyor.

rafünite_01

2.Estetik ve Modern Raf Üniteleri

Duvar dekorasyonu denildiğinde elbette akla ilk gelen aynı zamanda maliyetide oldukça düşük olan dekorasyon ürünü raflardır.Kolayca atın alabileceğiniz ve monte edebileceğiniz raflar sayesinde duvarlarınızda farklı bir hava ve şıklık yakalayabilirsiniz.Unutmadan raf seçerken yaratıcı ve daha çok tasarım modellerine yönelmeniz duvarlarınıza ayrı bir hava katacaktır.

yatakniş_01

3.Yatak Başı Nişleri

Yatak başı tasarımı olarak kullanılan duvar nişleri de yatak odalarına benzersiz bir estetik katkıda bulunuyor.Özellikle kullandığınız nişin içini duvar renginiz veya kağıdınızla kontrast oluşturacak şekilde dizayn etttiğinizde ekstradan bir yatak başlığına bile ihtiyaç duymazsınız.

 

Country Stone Kültür Taşı - Tuğlası Uygulaması

4.Taş Duvar Kaplamaları

Şehir hayatının karmaşası ile doğaya duyduğumuz özlem artarken,yaşam alanlarımızda bundan nasibini alıyor.Özellikle ev dekorsyonunda kullanılan doğal ve orjinal malzemeler yaşam alanlarımızda doğanın estetiğiyle buluşmamızı sağlıyor.

tuğla_1

5.Tuğla Görünümü

Endüstriyel bir doku oluşturmak amacı ile oluşturulan tuğla duvarlarda yine son dönemde oldukça sık kullanılan dekorasyon malzemeleri arasında özellikle stüdyo tipi yaşam alanlarında tercih edilen tuğla duvarlarla hem salaş hem endüstriyel hemde estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

duvarkağıdı_01

6.Şık Duvar Kağıtları

Duvarlara hareket katmanın en ideal yolu elbette duvar kağıtlarından geçiyor.Eskiden oldukça dar olan duvar kağıdı yelpazesi dekorasyon anlayışınında değişmesi ve gelişmesiyle son dönemde karşımıza çok fazla seçenek çıkarır oldu.

çerçeve duvar_01

7.Çerçevelerle Dolu Duvarlar

Yaşadığınız ortamın anılarla yada sanatsal fotoğraflarla dolu olmasını istiyorsanız sizin için en idealı bol çerçeveyle dolu duvar dekorasyonları.Tek yapmanız gereken ise duvar renginizle kombinleyebileceğiniz şık çerçeveler almak ve istediğiniz sanatsal bir görselin veya anılarınızın baskısını alıp çerçevelere yerleştirmek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir